Informacja dotycząca opłacania składek członkowskich na 2016 rok

Aktualności | 2016-01-18 | Publikujący: Koło NOTEĆ Drawski Młyn

W bieżącym roku wędkarze wykupujący składki członkowskie zobowiązani są do wypełnienia nowej Karty Ewidencyjnej Wędkarza. Związane jest to ze zmianą systemu gromadzenia danych przez PZW i dostosowaniem do wymogów ustawy o ochronie danych osobowych. Dla przyspieszenia i maksymalnego ułatwienia tej czynności umieszczamy poniżej gotowy formularz do wypełnienia. Wystarczy, że klikniesz w odpowiednie pola, wypełnisz i wydrukujesz. Wypełniony formularz przekażesz skarbnikowi przy opłacaniu składek.

Oczywiście, jeśli nie masz możliwości wypełnienia tej karty wcześniej, możesz liczyć na pomoc skarbnika i zrobić to bezpośrednio podczas uiszczania opłat.

Informujemy też, że znaczki są już dostępne u naszego skarbnika od początku roku.

Zapraszamy do wstępowania w szeregi członków naszego koła
Dajemy Tobie więcej niż inni

Odwiedź nasz profil na FACEBOOK'u